DIMITRI MIHAILOVITCH PALATKO. Kvinnorporträtt, olja på pannå, signerad.

35788. DIMITRI MIHAILOVITCH PALATKO. Kvinnorporträtt, olja på pannå, signerad.

46 x 38,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38,5 cm.

Antal besök: 2 243