BORDSUR, 2 st, quartz, bl a Kern, 1900-talets slut.

3578829. BORDSUR, 2 st, quartz, bl a Kern, 1900-talets slut.

Årsur, metall/plast/glas, Kern. Höjd ca 21,5 cm.
Bordsur, glas, Schöler. Höjd ca 13 cm.

Ej funktionstestade. Ytslitage. Repor. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 469