KOMMOD, 1800-tal.

KOMMOD, 1800-tal.
357881. KOMMOD, 1800-tal.

Längd ca. 45. bredd 40, höjd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
357881. KOMMOD, 1800-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 641