ISIDOR WOXBERG. Fartyg i hamn, olja på pannå, signerad.

357827. ISIDOR WOXBERG. Fartyg i hamn, olja på pannå, signerad.

26,5 x 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

26,5 x 21 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 633