MATSALSGRUPP, 5 delar, 19/2000-tal.

357824. MATSALSGRUPP, 5 delar, 19/2000-tal.

Bord med valnötsfanér. Längd 148, bredd 90, höjd 72 cm.
Fyra svartlackerade stolar, sitthöjd 45 cm.
Fyra lösa sittkuddar medföljer.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 831