VITRINSKÅP. Björk. 1920/30-tal.

3577884. VITRINSKÅP. Björk. 1920/30-tal.

Höjd 145, bredd 117, djup 37 cm.

Repor, märken, toppskivan med fläckar och brännmärken. Fanerbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 908