KÜNSTLER UNBEKANNT. Stilleben av blommor med Dalia.

357754. KÜNSTLER UNBEKANNT. Stilleben av blommor med Dalia.

Olja på masonit, signerad Schnitzler W. nedre högra, silverfärgat showpiece. ram, 50cm x 60cm.

minimal färgförlust av färgskiktet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Antal besök: 999