FRANCESC TODÓ. Druvstilleben.

FRANCESC TODÓ. Druvstilleben.
3577166. FRANCESC TODÓ. Druvstilleben.

Akvarell på papper
Signerad, med titeln, belägen i Alt Empordà och daterad september 1979
27x27 cm.

Oxidation. Målad metallram. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell på papper
27x27 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 376