KENNETH BERGENDAHL. Soffa, "Milano", Dux, formgiven 1976.

3577121. KENNETH BERGENDAHL. Soffa, "Milano", Dux, formgiven 1976.

Stomme i bok med rotting, tygklädsel, lösa plymåer, höjd ca 62, längd 208 cm, sitthöjd 40 cm.

Klädsel med slitage, fläckar samt skador, märken på stomme förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 312