SKOLSPARBÖSSA, plåt, 1940-tal.

357711. SKOLSPARBÖSSA, plåt, 1940-tal.

Med små fack med bakomliggande lådor numrerade 1 - 42. Svartmålad plåt.
Längd 37, bredd 28, höjd 7 cm.

Smärre slitage samt viss färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 874