TAKLAMPA, förgylld metall, troligtvis Italien, 1900-talets andra hälft.

3577069. TAKLAMPA, förgylld metall, troligtvis Italien, 1900-talets andra hälft.

Höjd 21, diameter ca 20 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21, diameter ca 20 cm.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 114