Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
SUSANNE GULLBY. Etsning, signerad och daterad -81.
357679. SUSANNE GULLBY. Etsning, signerad och daterad -81.
23x17 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
23x17 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gomér & Andersson Linköping
810