SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
357661. SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Längd 70 bredd 44 höjd 69,5.

Bruksslitage, Flaskhållare med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70 bredd 44 höjd 69,5.

Antal besök: 669