TOALETTBORD, 1900-talets andra hälft.

35765. TOALETTBORD, 1900-talets andra hälft.

Längd 84, bredd 43, total höjd 119 cm.

Ställvis slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 829