HANS-AGNE JAKOBSSON. Handspegel, glas/böjträ, Markaryd, 1960-tal.

3576402. HANS-AGNE JAKOBSSON. Handspegel, glas/böjträ, Markaryd, 1960-tal.

Längd 36,5 cm.

Ytslitage.

Hans-Agne Jakobsson (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 36,5 cm.

Ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 175