LEKSAKSSOLDATER, 10 st, CBG MIGNOT Frankrike. 1950-tal.

357631. LEKSAKSSOLDATER, 10 st, CBG MIGNOT Frankrike. 1950-tal.

Bly. Fotsoldat höjd 6 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bly. Fotsoldat höjd 6 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 2 582