MATSERVISDELAR, "Svenska slott", Rörstrand.

357619. MATSERVISDELAR, "Svenska slott", Rörstrand.

18 delar.

Nagg på terrinen och såsskål, terrinens handtag lagat i övrigt slitage och missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 delar.

Antal besök: 1 290