KARAMELLSKÅL, glasskål, underdel metall, kvinna med tamburin.

357614. KARAMELLSKÅL, glasskål, underdel metall, kvinna med tamburin.

Höjd 38,5 cm.

Slitage.
Liten kantnagg på glasskålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38,5 cm.

Slitage.
Liten kantnagg på glasskålen.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 135