GÖSTA DAHLSTRÖM, skärgårdsmotiv, akvarell, signerade och daterad 1949.

35757. GÖSTA DAHLSTRÖM, skärgårdsmotiv, akvarell, signerade och daterad 1949.

48 X 48 cm, inramad bakom glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 117