RINGAR, 6 st, 18k guld med odlade pärlor och olika stenar. Totalvikt ca 15,8 gram.

3575790. RINGAR, 6 st, 18k guld med odlade pärlor och olika stenar. Totalvikt ca 15,8 gram.

Storlek 16-17,5.

Bruksslitage, stenar saknas, en ring med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 16-17,5.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 323