MUNKSTOLAR, fyra stycken, tidigt 1900-tal.

3575656. MUNKSTOLAR, fyra stycken, tidigt 1900-tal.

Höjd från ca 84 cm till ca 88 cm
Bredd från ca 57 cm till ca 59 cm
Djup ca 50 cm
Sitthöjd ca 42 cm.

Bruksslitage, repor & märken, nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djup ca 50 cm
Sitthöjd ca 42 cm.

Antal besök: 194