MUNKSOFFA, tidigt 1900-tal.

MUNKSOFFA, tidigt 1900-tal.
3575638. MUNKSOFFA, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 85 cm
Bredd ca 114 cm
Djup ca 51 cm
Sitthöjd ca 44 cm.

repor, märken, nött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 85 cm
Bredd ca 114 cm
Djup ca 51 cm
Sitthöjd ca 44 cm.

repor, märken, nött.

Antal besök: 222