ANTENIENN, trä, 1900-tal.

ANTENIENN, trä, 1900-tal.
357520. ANTENIENN, trä, 1900-tal.

På fyra hjultrissor. Tre hyllplan.
Längd 53,5 cm.
Bredd 33,5 cm.
Höjd ca 70 cm.

Bruksslitage, slagmärken, smärre skador, repor, något rank.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 53,5 cm.
Bredd 33,5 cm.
Höjd ca 70 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 260