OKÄND KONSTNÄR. Stadsmotiv, olja på pannå, signerad A. Westerlund och daterad -47.

35751. OKÄND KONSTNÄR. Stadsmotiv, olja på pannå, signerad A. Westerlund och daterad -47.

45 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 40 cm.

Antal besök: 1 471