KARMFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

357506. KARMFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

Fast stoppad klädsel med dekor av blad.
Sitthöjd 40 cm.
Rygghöjd 83 cm.

Bruksslitage, senare klädsel, smuts, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 40 cm.
Rygghöjd 83 cm.

Antal besök: 719