MARCEL-LOUIS BAUGNIET. Akvarell.

3575029. MARCEL-LOUIS BAUGNIET. Akvarell.

Konkret komposition. Signerad och daterad -25
25x18 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x18 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 464