Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EMIL ZOIR. Olja på duk. Kustbild, signerad.
35746. EMIL ZOIR. Olja på duk. Kustbild, signerad.
42 x 113 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 113 cm.
Göteborgs Auktionsverk
828