KAFFESERVIS, 21 delar, porslin, "Pompadour" Rosenthal.

35745. KAFFESERVIS, 21 delar, porslin, "Pompadour" Rosenthal.

8 koppar med fat.
11 assietter, dia 17 cm.
Kaffekanna.
Sockerskål.

Lock till kaffekanna med skada.
Bruksslitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 koppar med fat.
11 assietter, dia 17 cm.
Kaffekanna.
Sockerskål.

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 1 846