EFTER GEORGE ROMNEY ”EMMA HAMILTON”.

3574465. EFTER GEORGE ROMNEY ”EMMA HAMILTON”.

1800-tal, handfärgad gravyr, oramad 50cm x 44cm.

allmänna märken och slitage som står i proportion till ålder, viss lätt missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 235