OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skogslandskap med bäck, olja på duk, signerad FR.A. Magnusson.

357443. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skogslandskap med bäck, olja på duk, signerad FR.A. Magnusson.

50 x 60 cm.

Tryckskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Tryckskada.

Antal besök: 821