PROJEKTOR OCH BILDVISARE, Bauer T10R, Minette, 1900-tal.

3574278. PROJEKTOR OCH BILDVISARE, Bauer T10R, Minette, 1900-tal.

Projektor, höjd ca: 26 cm. mått ca: 18x13 cm.
Bildvisaren, höjd ca: 20 cm. mått ca: 17x15 cm.

Fungerade vid enklare test, inga funktionsgarantier lämnas. bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 559