ETAGEBORD, med låda i sargen, omkring 1900.

357422. ETAGEBORD, med låda i sargen, omkring 1900.

Längd 49, djup 33, höjd 73,5 cm.

Slitage, repor och märken, skiva något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 467