MATSERVIS, 53 delar, Heinrich Irmgard.

357407. MATSERVIS, 53 delar, Heinrich Irmgard.

8 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 13 större assietter, 13 mindre assietter, 2 uppläggsskålar, 4 uppläggsfat, mjölkkanna.

Bruksslitage, ett par mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 446