OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fjordlandskap, olja på duk, signerad Torgersen.

357395. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fjordlandskap, olja på duk, signerad Torgersen.

50 x 65 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 65 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 773