GOLVUR, 1700-tal, senare bemålning.

3573668. GOLVUR, 1700-tal, senare bemålning.

Golvur med infällda kolonner.
Höjd: Ca 207 cm
Bredd, huv ca 50 cm.

Bruksslitage, märken och färgbortfall. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Golvur med infällda kolonner.
Höjd: Ca 207 cm
Bredd, huv ca 50 cm.

Antal besök: 336