TÄNDSTICKSASKAR, parti, 1900-tal.

3572564. TÄNDSTICKSASKAR, parti, 1900-tal.

Större parti med tändsticksaskar i trä och papper samt några reklamaffischer.
Flera fyllda med tändstickor.
OBS: ej transport, upphämtning i Växjö!

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flera fyllda med tändstickor.

Bruksslitage.

Antal besök: 557