HUGO JOSEPHSSON. "Ostindiska companiets magasin, Majorna". Olja på duk, signerad.

35724. HUGO JOSEPHSSON. "Ostindiska companiets magasin, Majorna". Olja på duk, signerad.

45x70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x70 cm.

Antal besök: 1 463