SOFFBORD, mässing med glasskiva, 1900-talets andra hälft.

357233. SOFFBORD, mässing med glasskiva, 1900-talets andra hälft.

Längd 130 cm. Bredd 70 cm. Höjd 50 cm.

Bruksslitage. Glasskiva med mindre ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 627