U-BÅTSVENTIL, DEL TILL KOMMUNIKATIONSUTRUSTNING, mässing, 1900-tal.

357210. U-BÅTSVENTIL, DEL TILL KOMMUNIKATIONSUTRUSTNING, mässing, 1900-tal.

Diam 17 cm.
Instruktionstext på svenska och engelska på utsidan, på engelska på insidan.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 17 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 147