JULGRANSPRYDNADER, 38 st 1900-talets mitt.

357207. JULGRANSPRYDNADER, 38 st 1900-talets mitt.

Julransprydnader 38 st glas.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Julransprydnader 38 st glas.

Slitage.

Antal besök: 1 109