Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
FIGURIN i form av fågel, glas, Oiva Toikka Nuutajärvi sign.
357204. FIGURIN i form av fågel, glas, Oiva Toikka Nuutajärvi sign.
Längd ca 15 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 15 cm.
Obetydligt slitage.
Auktionshuset Kolonn
682