FIGURIN i form av fågel, glas, Oiva Toikka Nuutajärvi sign.

357204. FIGURIN i form av fågel, glas, Oiva Toikka Nuutajärvi sign.

Längd ca 15 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 15 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 755