Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
VIGGO DJURBERG. Hamnmotiv. Olja på duk, uppfodrad, signerad.
35718. VIGGO DJURBERG. Hamnmotiv. Olja på duk, uppfodrad, signerad.
46x66 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46x66 cm.
Göteborgs Auktionsverk
3 956