MATSALSGRUPP, 5 delar, "Herrgården", Carl Malmsten för Bodafors.

357169. MATSALSGRUPP, 5 delar, "Herrgården", Carl Malmsten för Bodafors.

4 stolar samt ett bord, 140x100 cm, med 2 iläggsskivor á 55 cm. Stolarna klädda i lila tyg. Brännmärkta.

Bruksslitage. Bordsskiva med smärre repor. En av stolarna med smärre fläck på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 539