SKÅP MED GLASDÖRRAR, 1900-talets senare del.

357159. SKÅP MED GLASDÖRRAR, 1900-talets senare del.

Skåp med glasdörrar, två delat, bemålad furu.
Bredd 140 cm
Djup 50 cm
Höjd 207 cm.

Bruksslitage, sekundär bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 140 cm
Djup 50 cm
Höjd 207 cm.

Antal besök: 1 808