KÄPPAR, 4 st, trä, 1900-tal.

KÄPPAR, 4 st, trä, 1900-tal.
3571525. KÄPPAR, 4 st, trä, 1900-tal.

Längd ca 83-87 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 83-87 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Antal besök: 318