TAKLAMPA, "Bubblan", Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft. Höjd 35 cm utan kedja.

357144. TAKLAMPA, "Bubblan", Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft. Höjd 35 cm utan kedja.

Glas och mässing.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas och mässing.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 393