BORDSLAMPA, Art Deco-stil, konstmassa, 19/2000-tal.

357138. BORDSLAMPA, Art Deco-stil, konstmassa, 19/2000-tal.

Höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 961