SVEN-GÖRAN SVENSSON. KONST, TVÅ DELAR.

3571254. SVEN-GÖRAN SVENSSON. KONST, TVÅ DELAR.

Litografi. Komposition. Signerad. Numrerad 172/300. Bildmått: ca 60 x 42 cm. Rammått: ca 74 x 55 cm.
Litografi. Komposition. Signerad. Liknande mått.

Lättare ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare ramslitage.

Antal besök: 402