KURT HEINONEN. "Orust", olja på duk, signerad.

357123. KURT HEINONEN. "Orust", olja på duk, signerad.

29 x 100 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 100 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Antal besök: 1 750