JEAN SKOGLUND. Etsningar, 2 st, "Vinternatt" samt "Rimfrost", signerade.

357115. JEAN SKOGLUND. Etsningar, 2 st, "Vinternatt" samt "Rimfrost", signerade.

25 x 16,5 cm.

Gulnade, bruksslitage.

Jean Skoglund (1908–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 16,5 cm.

Gulnade, bruksslitage.

Jean Skoglund (1908–1948)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 621